V našom e-shope Vám ponúkame tieto spôsoby platenia za tovar:

 

Dobierka – Dobierka zaručuje jeden z najrýchlejších spôsobov doručenia, pretože nečakáme napr. na uskutočnený bankový prevod, ale ak tovar máme skladom, okamžite expedujeme.

Tovar zaplatíte pri prevzatí balíka v hotovosti vodičovi zmluvného prepravcu, ktorý Vám vydá potvrdenie o zaplatení. Pre urýchlenie odovzdanie zásielky si pripravte, najlepšie presne, potrebný obnos. Náš zmluvný prepravca GLS umožňuje aj platbu platobnou kartou, ale odporúčame na túto možnosť nespoliehať. Dobierka je spoplatnená 1.20 € s DPH. 

 

Bankový prevod – Ak zvolíte platbu bankovým prevodom – zálohou, po odoslaní objednávky Vám budú zobrazené údaje potrebné pre prevod (číslo účtu a variabilný symbol). Tieto informácie Vám tiež zašleme na email ihneď po prijatí objednávky naším automatickým systémom. Pred odoslaním platby si skontrolujte variabilný symbol! Pokiaľ bude zadaný zle, objednávka sa nám nespáruje a môže dôjsť k predĺženiu lehoty dodania tovaru!. Pri platbe prevodom môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby (tovar expedujeme až po pripísaní platby na náš účet).

 

Hotovosť – pri osobnom odbere v sídle firmy.

 

Bankový prevod so splatnosťou 14 dní – Platby bankovým prevodom so splatnosťou 14 dní umožňujeme iba stálym a overeným zákazníkom.